Yeni Günlük Evlerimiz
Anasayfa » Taksim Günlük Kiralık Daire » Taksim Günlük Kiralık Konsepti

Taksim Günlük Kiralık Konsepti

Taksim İstanbul’un en nezih semtlerinden bir tanesidir. Bu nedenle birçok alışveriş merkezi, kafeler, eğlence merkezlerini barındırmaktadır. Durum böyle olunca İstanbul’a turistik amaçla gelen birçok insanında ilgisini çeker. Gelen turistler ise Taksim günlük kiralık evlerde konaklamaktadır. Bu insanların rahatları açısından en doğru tercihtir. Çünkü Taksim günlük kiralık daireler insanların kendi evlerinden farksız olarak dizayn edilmiştir. Çünkü insanlar kendi evlerini sürekli olarak özlerler ve bu durum tatillerini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak isteyen yetkililer günlük kiralık evlerini müşterinin isteklerini ve önceliklerini göz önüne alarak dekore edilmiştir. Üstelik fiyatları da otellere kıyasla oldukça uygundur.

Kira bedeli olarak alınan ücretten başka ücret müşterilerden asla talep edilmemektedir. Buna kendiniz için yapacağınız yemekler banyo kullanımı vs gibi giderler de dâhildir. Ayrıca Günlük kiralık daire yetkilileri sizlere kendi yemeklerinizi kendiniz yapmanız için gerekli olan bütün malzemeleri araç ve gereçleri eksiksiz olarak evlerde bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra banyolarda rahat etmeniz açısından küvet bulundurulmaktadır. Sıcak su hizmeti günün her saatinde vardır ve bu sayede evlerde kalan müşteriler mağdur olmazlar ve istedikleri saatlerde duşlarını alabilirler. Ataköy İstanbul’da merkezi bir konumda olduğu için her yere kolay ve rahat bir ulaşım ağı vardır.

Taksim Günlük Kiralık Apartımız da Ödeme İmkânları ve Ulaşım

Taksim günlük kiralık ev firmamız oldukça uygun fiyatlardadır. Bunun yanı sıra müşterilere birçok ödeme kolaylığı da sağlanmıştır. Öyle ki müşteriler ödemelerini peşin yapabildikleri gibi kredi kartı ile de yapabilmektedirler. Ayrıca dilerlerse taksitlendirme imkânı dahi mevcuttur. Bütün bu etkenler insanları pahalı otellerde kalmak yerine daha uygun ve daha rahat olan tek günlük evleri tercih etmelerine neden olmaktadır. Bu tercih oldukça haklı ve doğrudur. Çünkü tatil için gelen birçok insan sınırlı bir bütçe ile gelmektedir ve bu bütçelerini en doğru şekilde kullanmak zorundadırlar. Taksim günlük kiralık daire konseptimiz tamda bu tür müşteriler için açılmıştır. Evlerin temizlik ve bakımları günlük ve düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca temizlik işlemleri profesyonel kişiler tarafından yapıldığı için sağlığınızın bozulması gibi bir durum söz konusu olamaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Tıkla ARA0533 418 51 14

Yandex.Metrica