Yeni Günlük Evlerimiz
Anasayfa » Taksim Günlük Kiralık Daire » Günlük Kiralık 1+1 Daire Taksimde

Günlük Kiralık 1+1 Daire Taksimde

Ülke genelinde hızla yayılan bir sektör olan günlük kiralık ev hizmeti son zamanlarda gittikçe popüler olmaya başladı. günlük kiralık ev hizmetini konaklama sektöründeki eksik üzerine ortaya çıkmıştır. Peki bu eksik nedir? Başta ülkemizin büyük ve kalabalık şehirleri olmak üzerinde bir çok ilimizde verilen bu hizmetin ortaya çıkmasının en büyük sebebi hayat şartlarının zorlaşması ve hayatın pahalılaşmasıdır. Bu pahalı hayat şartları bütün sektörlere etki ederek fiyatlarda artışa sebep olmuştur. Özellikle otel ve pansiyon fiyatlarının artmasından sonra günlük kiralık ev hizmeti ortaya çıkmıştır. Daha kaliteli hizmet veren Taksim istiklalde günlük ev fiyatları otel ve pansiyonlara nispeten daha uygundur.

Taksim günlük kiralık 2+1 daire hizmeti olarak bizler de bu ihtiyaç üzerine firmamızı kurduk. Firmamız tamamen hizmet amaçlı kurulmuş olup piyasanın en uygun fiyatlarını talep etmektedir. Uzun yıllardır Taksim ve çevresinde sizlerin ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Evlerimizi tamamen merkezi yerlerden seçiyoruz, çünkü sizlerin ulaşmak istediği yere daha rahat ulaşabilmesi ve ihtiyaç duyabileceğiniz her yere yakın olmanız amaçlanmıştır. Ayrıca hizmetlerimizden biri olan otopark hizmeti, İstanbul gibi gelişmiş ve kalabalık bir şehirde araç park yeri bulma sıkıntısından sizleri kurtarmak amaçlanmıştır. Ruhsatlı ve resmi izinleri bulunan evlerimizle sizlere 2017 yıllında daha kaliteli bir hizmet verebilmek için evlerimizi yeniliyoruz. Yenileme sürecinde sizlerden aldığımız fikirleri de değerlendiriyor ve sizlerin istediği ek hizmetleri imkanlarımız dahilinde sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Taksim günlük kiralık 1+1 ev firmamızın hizmetlerinden bahsedecek olursak, evlerimiz yaz kış sizlerin hizmetindedir. Evlerimiz doğal gaz ısı sistemi ile ısıtılmakta olup 7/24 sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca mutfakta sizlerin kullanımına açık olduğundan dolayı sizleri pahalı lokanta masrafından da kurtarıyoruz. Evlerimizde sizlerin hizmetine sunulan hiç bir şey de kısıtlama yoktur. Banyolarımızda sizlere özel havlu, şampuan, diş fırçası ve macunu bulunmaktadır. Evlerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve özel kullanım gerektiren eşyalar sürekli olarak yenilenmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Tıkla ARA0533 418 51 14

Yandex.Metrica