Yeni Günlük Evlerimiz
Anasayfa » Taksim Günlük Kiralık Daire » Beyoğlu Günlük Kiralık 1+1 Daire

Beyoğlu Günlük Kiralık 1+1 Daire

Taksim günlük kiralık hizmeti olarak sizlere İstanbul’un en şirin semtlerinden olan Ataköy ve çevresinde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yılda evlerimizi baştan aşağı yeniliyoruz. Evlerimizin dekorasyonundan boyasına kadar her şeyi yeniliyoruz. Evlerimizde sunduğumuz hizmetin kalitesini her yıl artırmak için hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizin fikrini alıyoruz. bu düşüncelerinizi değerlendirerek hizmet kalitemizi daha iyi bir seviyeye çıkartmak için çabalıyoruz. Ayrıca her yıl hizmetlerimize bir yenisini katıyoruz. Ataköy günlük kiralık daire hizmeti olarak tek amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve sizleri ihtiyaçlarını karşılamaktır. Aynı zamanda evlerimizde sizlerin isteğine göre özel hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Taksim Beyoğlunda Günlük Kiralık Daire Firmamızda İndirimler Başladı!

Taksim günlük kiralık 1+1 daire hizmetimiz Ataköy ve çevresinde ki merkezi evleri ile sizlere yeni yılda da hizmet vermeye devam edecektir. Aynı zamanda evlerimiz sizlerin istekleri üzerine yenilenmekte ve yeni yıla hazırlanmaktadır. Sizlerde pahalı ve sıkıcı otel köşelerinden kurtulmak isterseniz bizlere ulaşabilir ve tatilinizi bir ev rahatlığında geçirebilirsiniz. Evlerimiz yaz kış hizmet vermektedir. Evlerimizde doğal gaz ısı sistemi, 7/24 sıcak su, mutfak malzemeleri ve ücrete dahil edilmemekle beraber ücretsiz wifi hizmetimiz bulunmaktadır. Doğru duydunuz İnternet hizmetini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Aynı zamanda evlerimiz tamamen hijyeniktir. Evlerimizde sizlerin hizmetine sunulan özel eşyalar tek kullanımlık size özeldir. Banyolar da sizlere özel havlu, tek kullanımlık olmak üzere şampuan, duş jeli, dış fırçası ve diş macunu bulunmaktadır. Yani evlerimizde sizlerin ihtiyaç duyabileceği her şey mevcuttur.

Taksim istiklalde Günlük kiralık ev konusuna gelince İstanbul ülkenin en gelişmiş ve en kalabalık şehri olmasından dolayı fiyatlar yüksektir. Ayrıca fiyatlar semtlere göre değişim göstermektedir. Ataköy günlük kiralık ev hizmeti olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor ve bu hizmet karşılığında da sizlerden en uygun fiyatı talep ediyoruz. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 ev seçeneklerimizle sizlerin istediğiniz ev koşullarını belirleme şansı sunuyoruz. Ek olarak evlerimizin bulunduğu yerlerde bizlere ait otopark alanları bulunmakta ve bu özel alanlar sayesinde otopark sıkıntısı sizler için ortadan kalkmış olur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Tıkla ARA0533 418 51 14

Yandex.Metrica